Kicksy.pl on Facebook

RECENZJA: ADIDAS TUBULAR DOOM PK "TRIPLE BLACK"

RECENZJA: ADIDAS TUBULAR DOOM PK TRIPLE BLACK

Tubular Doom Primeknit jest jednym z najnowszych ’’dzieci” z rodu Adidas. Model charakteryzuje się miejskim stylem oraz designe’m, który zahacza o obuwie z kategorii high fashion.  

Mówisz komfort, myślisz Tubular Doom Primeknit. Właśnie z tego słynie ten but. Wiele ludzi w tym ja twierdzi, że jest to najwygodniejsze obuwie jakie mieli okazje nosić. O wygodę dba w tym przypadku m.in. elastyczny upper stworzony w technologii Primeknit. Dzięki temu systemowi cholewka dopasowuje się do stopy, sprawiając że jest ona stabilna. Duży wpływ na komfort ma również struktura dolnej części buta. Podeszwa zewnętrzna stworzona jest z pianki EVA, a design zainspirowany jest wnętrzem opony.

Co ciekawe, Tubular Doom pojawiły się w tej samej kolorystyce w maju br. Jednak były one zbudowane z zupełnie innego materiału, a zabrakło w nich właśnie technologii Primeknit, który sprawia, że but staje się przewiewny. Dlatego też Tubular Doom Pk są dobrą opcją na cieplejsze dni.

Nie można zapomnieć o ciekawym elemencie jakim jest ściągaczowy kołnierz, który jest dopasowany do naszej kostki niczym skarpeta. Na nim umieszczono metkę z brandingiem. Kolejnym wartym uwagi szczegółem jest zygzakowaty motyw na pasku, który znajduje się pomiędzy toeboxem a sznurówkami.

Projektanci Adidas wykazali się niesamowitą kreatywnością przy tworzeniu tego modelu. Charakterystyczna sylwetka oraz starannie dobrane materiały sprawiły, że Tubular Doom jest jednym z najpopularniejszych butów Adidasa. Zdecydowanie jego zaletą jest jego uniwersalność. Jest to świetny but miejski, który ma w sobie odrobinę high fashion. Mimo tego, że ten model jest w motywie ’’all black” to potrafi się wyróżnić na ulicy!

MODEL: ADIDAS TUBULAR DOOM PRIMEKNIT (S80508)

LINK DO MODELU: https://www.adidas.pl/buty-tubular-doom-primeknit-shoes/S80508.html

Wielkie podziękowania dla marki Adidas za dostarczenie butów do testu.

FOTOGRAFIE: NAOMI KIRUJA

Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Ocena:
1 0
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share   www.Kicksy.pl/k5CLs
Buty: Adidas , Adidas Tubular Doom
Tagi: adidas , adidas tubular , adidas tubular doom , tubular doom , primeknit , 3 stripes , kicks , sneakers , fresh , dope
  • Dodał: erwin
  • Dodano: 11.12.16
  • Ostatnie zmiany: 11.12.16


comments powered by Disqus

Facebook

Buty