Kicksy.pl on Facebook

RECENZJA: ADIDAS EQUIPMENT SUPPORT ADVANCE (BA8325)

RECENZJA: ADIDAS EQUIPMENT SUPPORT ADVANCE (BA8325)

Adidas Equipment jest to model mający swe zalążki w 1991 roku. Został on stworzony z myślą o biegaczach, dlatego dbano o jego odpowiednią budowę oraz starannie dobierano używane technologie. W pierwszych odsłonach EQT spotykaliśmy się między innymi z takimi systemami jak Impact Cell, czy też TORSION, bezpośrednio wspierającymi stopę.

25 lat później, z okazji rocznicy, niemiecka marka na światło dzienne wypuściła podrasowane Equipment Support Advance. Najnowsze dziecko Adidas, charakteryzuje się oryginalnym, nowoczesnym designem, a jednocześnie oddaje hołd swoim przodkom.

Pierwszą, dość znaczącą różnicą w porównaniu do poprzedników jest wygląd cholewki. Został on mocno unowocześniony. Zakładając buta na stopę, przylega on do niej, ale w żadnym wypadku nie uciska. "Skrzydła" są stworzone z TPU, zaś trzy paski na panelach z obu stron zbudowane są z materiału tekstylnego. Na języku buta widnieje etykieta z napisem - „EQUIPMENT ADV/91-16”. Co ciekawe znajdziemy w tym modelu elementy zamszowe. Jest go niewiele, ale możemy go zauważyć na pięcie oraz na dole paneli bocznych.

Kolejną różnicą między najnowszymi EQT, a pierwszymi wydaniami jest wspominany wyżej midsole. Został on w całości stworzony z pianki oraz Adidas tym razem nie zastosowało systemu TORSION. W outsole’u znajdziemy zaś piankę EVA oraz gumowe strefy na palcach oraz pięcie.

Najnowocześniejszy design i technologie użyte do stworzenia tego buta sprawiły, że stał się on uniwersalny. Możemy nosić go zarówno na trening oraz jako but do codziennego "użytku" - na ulicę.

W każdym przypadku Adidas EQT ADV sprawdzi się bez zarzutu. Warto również podkreślić świetne rozwiązanie kolorystyczne, które zastosował niemiecki gigant. Szarość, czerń oraz biel idealnie ze sobą współgrają i przykuwają oko!

Model: ADIDAS EQUIPMENT SUPPORT ADVANCE GREY/CBLACK (BA8325)

Link do modelu: https://www.adidas.pl/search?q=eqt+adv

Wielkie podziękowania dla marki Adidas za dostarczenie butów do testu.

Fotografie: NAOMI KIRUJA

Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Ocena:
1 0
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share   www.Kicksy.pl/MJXKD
Buty: Adidas , Adidas EQT
Tagi: adidas eqt adv , adidas eqt , adidas , kicks , sneakers , fresh , dope
  • Dodał: erwin
  • Dodano: 29.11.16
  • Ostatnie zmiany: 30.11.16


comments powered by Disqus

Facebook

Buty