Kicksy.pl on Facebook

RECENZJA: NIKE AIR MAX FLYKNIT MULTICOLOR

RECENZJA: NIKE AIR MAX FLYKNIT MULTICOLOR

Ciepłe, letnie dni zmuszają nas do zmiany nie tylko ubrań, ale też obuwia na te bardziej przewiewne. Buty skórzane zdecydowanie odpadają, lecz nie jest to równoważne z utratą stylówki oraz oryginalności, tych dwóch rzeczy. które tak bardzo sobie cenimy. W tej sytuacji, na ratunek przychodzą Nike Air Max Flyknit Multicolor

Zieloni w temacie pewnie pomyślą, iż jestem hipokrytą, ponieważ we wstępie pisałem o przewiewności, a Nike Air Max kojarzą się głównie z obuwiem skórzanym. Otóż nic bardziej mylnego. Ten model jest wyposażony w innowacyjny system Flyknit, który sprawia, że but jest niezwykle lekki, a praktycznie bezszwowa cholewka jest ściśle dopasowana do stopy, co może sprawiać wrażenie skarpety. Amerykańska technologia zapewnia użytnikowi między innymi komfort, lekkość, a nawet redukuje ryzyko obtarć. 

Cały uppersole utrzymany jest w letniej kolorystyce "multicolor", która przykuwa wzrok, sprawia że but staje się w pełni unikatowy, a czarny swoosh świetnie kontrastuje z głównym motywem ’’kicksa”.

Dolna część buta jest na całej długości systemem Air Max, który zapewnia amortyzację i niezwykłą wygodę.  

Konstrukcja oraz zastosowane technologie sprawiają, że but już od pierwszego noszenia jest bardzo komfortowy. Ponadto, atutem tego modelu jest uniwersalność. Spokojnie możemy używać go jako obuwie do biegania czy też na siłownię, lecz bez wątpienia spełnia też swoją rolę na ulicy, gdzie zdecydowanie się wyróżnia, a ilość stylówek do jakich możemy go dobrać jest po prostu nieograniczona (jedyne co nas może ograniczyć to wyobraźnia :)). 

Jest to but dla odważnych, którzy nie boją się ’’bawić’’ kolorami, a przy tym wszystkim cenią sobie komfort. Jedno jest pewne, gdy już je założysz, to wiedz że to będzie miłość od pierwszego noszenia. 

Już teraz możesz je dorwać!: Sneakershop 

Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Ocena:
1 0
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share   www.Kicksy.pl/h6JCw
Buty: Nike , Nike Air Max Pozostałe
Tagi: nike , nike air max , flyknit , air max , multicolor , kicks , sneakers , fresh , dope , runners , swoosh
  • Dodał: erwin
  • Dodano: 03.08.16
  • Ostatnie zmiany: 12.10.16


comments powered by Disqus

Facebook

Buty