Kicksy.pl on Facebook

Kanye West x Adidas YEEZY BOOST 350 v2

Kanye West x Adidas YEEZY BOOST 350 v2

W minionym roku kultowe YEEZY BOOST 350 całkowicie zmieniły zasady sneakerowej gry. adidas Originals i Kanye West nie zwalniają tempa. Już 24 września do sprzedaży, również w naszym kraju, trafi odświeżony wariant najbardziej pożądanych butów ostatnich miesięcy – YEEZY BOOST 350 v2.

YEEZY BOOST 350 już od pierwszej wersji kolorystycznej wzbudzały ogromne poruszenie i zainteresowanie, tak zarówno wśród kolekcjonerów obuwia, jak i entuzjastów mody ulicznej. Ich design, odzwierciedlający estetyczne upodobania amerykańskiego rapera, połączono z najwyższą technologią adidas. Fani YEEZY mogli cieszyć się trzema wersjami kolorystycznymi modelu 350 – Turtle Dove, Pirate Black oraz Tan.

24 września do rodziny dołączył YEEZY BOOST 350 v2, wariant, który po raz pierwszy zaprezentowano podczas pokazu Yeezy Season 3 w Madison Square Garden. Od poprzednich wersji różni się przede wszystkich wyższą, bardziej zabudowaną cholewką w brązowo-beżowym kolorze. Wykonano ją przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit, a następnie umieszczono na lekkiej i elastycznej podeszwie z pianki BOOST otulonej półprzeźroczystą gumą. Dzięki niej but jest bardziej odporny na obtarcia oraz uszkodzenia. Elementem, który odróżnia nowe YEEZY BOOST 350 od poprzednich wersji jest ciągnąca się po zewnętrznej stronie cholewki smuga w kolorze solar red oraz oznaczenie ‘SPLY-350’.

Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
  • Dodał: fxldz
  • Dodano: 26.09.16
  • Ostatnie zmiany: 26.09.16


comments powered by Disqus

Facebook

Buty