Kicksy.pl on Facebook

Japoński sznyt w nowej odsłonie Reebok Workout LO

Japoński sznyt w nowej odsłonie Reebok Workout LO

Marka BEAMS składa hołd sportowym klasykom i wzbogaca Reebok Workout LO o dodatkowe elementy, tworząc odjazdowy, nowy model.

BEAMS to japoński gigant w dziedzinie streetwearu z ponad 40-letnią historią w świecie mody. Na przestrzeni lat współtworzył z marką Reebok kilka projektów, które okazywały się ogromnym sukcesem tuż po premierze.

Tym razem BEAMS podejmuje podróż do najdalszych zakątków archiwum Reeboka, podkręcając wygląd Wokout LO - ikony klasycznego stylu. Biała skóra i karmelowy odcień gumowej podeszwy to ukłon w stronę tradycyjnych, sportowych korzeni marki Reebok. A dodana z wielkim wyczuciem specjalna, zdejmowana osłona na paski mocujące, haczyk i pętlę, dodaje butom japońskiego charakteru w postaci czystości i uporządkowania.

Edycja BEAMS x REEBOK Workout LO oferuje możliwość personalizacji, dzięki wymiennym okienkom z logo na bocznej części obuwia. Dostępne są cztery różne logotypy, w tym 3M z odblaskowego materiału. Dodatkowo oznaczając języki butów symbolem liter "L" i "R", BEAMS puszcza oko w stronę konsumenta i przełamuje wyrafinowany, surowy styl, zabawnym akcentem.

Buty z kolekcji BEAMS x Reebok Workout LO dostępne będą w sklepie Warsaw Sneaker Store / WS2 od 6 lutego.

Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Saucony Shadow 6000 Grey Pack
Ocena:
0 0
Facebook:
Podziel się: Bookmark and Share   www.Kicksy.pl/BSXtP
Buty: Reebok , Reebok Pozostałe
Tagi: brak
  • Dodał: fxldz
  • Dodano: 26.01.17
  • Ostatnie zmiany: 26.01.17


comments powered by Disqus

Facebook

Buty