Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Galeria zawiera Galerie

Galerie

     

Znaleziono 28 wyników

 1 2 3 > 
 Sneakerness Warsaw 2015

Zdjęcia z imprezy Sneakerness Warsaw 2015 fot. Cezary Jakub Zajączkowski

Warsaw Sneaker Market vol.3

Zdjęcia z imprezy Warsaw Sneaker Market vol.3!!!

Sneakerness Warsaw 2014 dzień 2

Zdjęcia z 2 dnia imprezy Sneakerness Warsaw 2014 Fot. Cezary Jakub Zajączkowski 

Sneakerness Warsaw 2014

Zdjęcia z imprezy Sneakerness Warsaw 2014 Fot. Cezary Janczura, www.UnusualImage.com

JD SPORTS w Belfaście - 13.09.2014

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "JD SPORTS" w Belfaście. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :)

Size? w Dublinie - 11.09.2014

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "Size?" w Dublinie w Irlandii. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :)

Foot Locker w Dublinie - 11.09.2014

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "Foot locker" w Dublinie w Irlandii. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :)

26.07 - NIKE PERFEKTSPORT.PL / ZŁOTE TARASY

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "Nike" Perfektsport w Złotych Tarasach w Warszawie. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :) Wszystkie buty możecie kupić w sklepie: www.Perfektsport.pl

26.07 - SIZEER /  ZŁOTE TARASY

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "Sizeer" w Złotych Tarasch w Warszawie. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :)

26.07 - FOOT LOCKER / ZŁOTE TARASY

Przegląd z serii 'Takie Buty' - czyli najciekawsze modele i kolorystki w wybranych sklepach z butami. Tym razem odwiedziliśmy sklep "Foot locker" w Złotych Tarasch w Warszawie. Sprawdźcie co wpadło nam w oko! :)

 1 2 3 > 

Facebook

Buty