Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Filmy

Filmy - Poradniki

     

Znaleziono 9 wyników

Jak nie dać się oszukać sklepom online - Yeezy 700 za 450 PLN
Custom Supreme x Bart Simpson Air Force 1s
Jak zarabiać na ubrania i buty nie mając 18 lat?

Jakie są najpopularniejsze sposoby zarobku na buty i ciuchy typu Streetwear? Jak robić to co się lubi i jeszcze trochę przy okazji zarobić? Skąd pieniądze na Streetwear? Na te pytania odpowie Wam @WujekRada!

5 sposobów na czyste kicksy!

Na pewno wszyscy z Was uwielbiają mieć czyste buty i zapewne często zadajecie sobie pytanie jak zrobić by ten efekt trwał jak najdłużej. Jak się okazuje sposobów na "świeże kicksy" jest wiele...

Jak zarabiać na resellingu butów?

Jak zacząć zarabiać na resellingu butów sportowych? Na co należy uważać w tym biznesie? Odpowiedzi na te pytania udzielił Bart Pniewski w nowym odcinku "Dla Pieniędzy".

Jak zostać resellerem?

Resell już dawno stał się popularną formą zarobku dla wielu ludzi zainteresowanych kicksami. Każda z osób zajmująca się tym rzemiosłem musiała jakoś stawiać pierwsze kroki w branży. W tym filmiku znajdziecie porady, które sprawią, że wasz biznes będzie "Boomin" jak u @BenjaminKickz.

TOP 15 markowych butów na jesień! Jak wybrać i pielęgnować buty na jesień?

Lato minęło szybciej niż mrugnięcie powieką i zanim się obejrzeliśmy nadeszła jesień. Nowy sezon, nowe potrzeby, a przede wszystkim nowe kicksy. Jakie buty najlepiej sprawdzą się w tą porę roku? Na te pytania odpowie Wam Wujek Rada!

Encyklopedia Sneakerheada odc. 1 Kamperka/Reselling/Kolabo/Check-in/Drop

Sprawdź co każdy sneakerhead powinnien wiedzieć czyli encyklopedia Sneakerheada odc. 1 Kamperka/Reselling/Kolabo/Check-in/Drop

Historia Asicsów

Trochę histori butów Asics by Run Colors

Facebook

Buty