Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Filmy

Filmy

     

Znaleziono 180 wyników

 1 2 3 4 >  ostatnie »
Adidas Yung 1 z podeszwą od Balenciagi?

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby Adidas Yung 1 z podeszwą od butów Balenciagi? Z odpowiedzią na pytanie przybywa @RetroSnickers. Specjalnie dla ciekawskich pozbawił on wartych tysiąc dolarów Balenciag podeszwy i przeszczepił ją na Yung 1! 

Zakupy w największym sklepie z butami na świecie!

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda największy sklep z butami na świecie? Z odpowiedzią przybył Blazendary. Youtuber wybrał się do sklepu z kicksami mającego 120 tysięcy metrów kwadratowych! Sprawdźcie co można w nim kupić.

Co kupił Cristiano Ronaldo na Sneaker Shopping z Complexem?

Wystartowały najlepsze piłkarskie ligi świata, więc Cristiano Ronaldo musiał zaopatrzyć się w świeże kicksy. CR7 w tym roku dołączył do Juventusu Turyn, a jego transfer był dla wielu kibiców szokiem. Portugalczyk porzucił "Królewską" biel na rzecz biało-czarnych pasów, dlatego też musiał wzbogacić swoją garderobę o buty w nowych barwach.

Jak wyglądają Air Jordan 1 Royal z 1985 roku po renowacji?

Buty z 1985 roku niekoniecznie muszą stać na wystawie w muzeum. Raz po raz udowadnia to ziomeczek z kanału "RetroSneakers". W przypadkach, gdy sytuacja jest naprawdę ciężka, a obuwie potrzebuje jak najszybszej rehabilitacji do gry wkracza RetroSneakers, dając im drugie życie.

Caleb McLaughlin ze Stranger Things kupuje Kicksy

Sprawdźcie jakie buty kupił Caleb McLaughlin ze Stranger Things podczas zakupów z Joe La Puma.

adidas Running | alphabounce | “Running”
VLONE x Nike Air Force 1 Pop-Up

Po pop-upie oprowadzi was sam A$AP Bari, jeden z założycieli marki VLONE oraz A$AP MOBu. Warto sprawdzić czego dokonał ten młody 25-letni stylista, projektant z gigantem jakim jest Nike. Rzadko zdarza się, że Nike proponuje współpracę tak młodym ludziom, a jeszcze mniej spotykane jest to, że dokonał to ktoś kto pochodzi z Harlemu/NY.

Sneaker Shopping z 21 Savage

Kolejny odcinek z cyklu Sneaker Shopping. Tym razem gościem był 21 Savage! Sprawdźcie, które kicksy wybrał raper.

Product Director Till Jagla o Adidas EQT Support ADV
Sneaker Shopping z J Balvin
 1 2 3 4 >  ostatnie »

Facebook

Buty