Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Buty zawiera Puma zawiera Puma Pozostałe

Puma Pozostałe

     

Znaleziono 15 wyników

 1 2 > 
ATMOS x PUMA DISC BLAZE NIGHT JUNGLE

Puma oraz japońskie Atmos ostatnio opublikowały najnowszy wspólny projekt. Ma nim być Atmos x Puma Disc Blaze „Night Jungle”. But pozbawiony jest sznurówek, a skórzany toebox pokryty jest wzorem w kolorze camo. Cały projekt buta zainspirowany jest dżunglą, a look wykończony jest materiałami 3M w kolorze jaskrawo - zielonym.  Premiera tego modelu miała miejsce 8 października. Co o nich sądzicie?

Reebok GL 6000 “Summer In New England”
Rihanna x Puma Fenty Trainer
Puma Easter Pack
Puma Suede Classic ICED Royal Blue
Puma Suede Classic - Electric Green

by IconickSoles

Puma “Green Box Pack”

Trzy najpopularniejsze modele w katalogu Pumy: Blaze of Glory, Trinomic XT2 oraz R698 znajdziemy w packu pt. "Green Box", który właśnie trafia do sklepów na całym świecie. Buty wykonane z połączenia zamszu i nubuku potraktowano zielenią określaną przez Pumę jako "Amazon Green".

Puma Future Disc Lite Grey & Camo
Kasina x Puma Disc Lux Pack
Puma przywraca model XR1 OG

Wrzesień 2014 r - PUMA kultywuje swoje biegowe dziedzictwo i przywraca do łask najlepsze modele, wzbogacając je o najnowsze technologie. W propozycji na sezon Jesień–Zima 2014 PUMA reaktywuje kultowy XR1 OG, który jest gratką dla sneakerfreaków na całym świecie. Lata 90-te były przełomowym okresem w historii PUMY. Marka postawiła na innowacyjność swoich produktów i stanęła na szczycie sportów wyczynowych. Przełom dekady nastąpił po wprowadzeniu…

 1 2 > 

Facebook

Buty