Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Buty zawiera Air Jordan zawiera Air Jordan 6

Air Jordan 6

     

Znaleziono 6 wyników

Air Jordan 6 Black Cat

Jordan Brand zamyka rok premierą Air Jordan 6 w kolorystyce "Black Cat". But charakteryzuje się piękną cholewką z czarnej skóry wyposażoną w powiększoną perforację (na toeboxie i bocznych panelach) służącą lepszej wentylacji. Nie zabraknie również elementów odblaskowych (m.in sznurówki) i nieskazitelnie białych detali na midsole’u, podeszwie i piętach.   Premiera już 31 grudnia. 

AIR JORDAN VI BLACK CAT
AIR JORDAN 6 ALTERNATE

Kolorystyka ’’Alternate” pojawi się na kolejnym flagowym modelu, z pod szyldu Jordan Brand. Ostatnio z tym colorway’em mieliśmy styczność w grudniu 2015, kiedy to pojawił się na Air Jordan IV.  W tym przypadku, kolorem bazowym jest biel, z elementami koloru szarego oraz czerwonego, który pojawia się na midsole’u, długim języku oraz na tylnej części buta. Nie ma konkretnej daty premiery tego modelu, ale spekulacje padają na marzec 2017, a cena…

Air Jordan 6 “Cigar”
 Air Jordan 6 “Champagne”
 PREMIERA roku- Air Jordan XI Retro Gamma Blue

Już w sobotę 21.12.2013 zapraszamy do sklepu stacjonarnego Basketplanet we Wrocławiu na premierę modeli Air Jordan XI Retro "Gamma Blue"! Tego dnia do każdego zakupu "jedenastek" 3-pak skarpetek Jordan'a za symboliczną "złotówkę"(normalna cena 59 pln)! Poza tym, właśnie tego dnia mega rabaty na inne modele Jordan Brand i Nike Basketball!Zrób sobie lub swoim bliskim Extra prezent na Święta:) Nie może Cie tego dnia zabraknąć! Zapraszamy!

Facebook

Buty