Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Buty zawiera Adidas

Adidas

     

Znaleziono 390 wyników

 < 1 2 3 4 5 >  ostatnie »
Najlepszy outlet Adidas na świecie?

Adidas NMD Pharrell "Human Race" w outlecie? To nie są żarty! Sprawdźcie jak wygląda jeden z najlepszych outletów Adidasa na świecie.

‘Dragon Ball Z’ x adidas Deerupt “Son Gohan”

Daniel Arsham x adidas Future Runner 4D

Kicksy przyszłości? Overkill x Adidas SPEEDFACTORY AM4

Overkill i Adidas połączyły siły, a ich wspólna praca zaowocowała naprawdę unikalnym kicksem. Okazję do zdobycia go będzie miało 300 szczęśliwców, którzy będą mogli obejrzeć cały proces powstawania SPEEDFACTORY AM4. Każdej parze nadano numer, który zostanie ujawniony, w momencie gdy zeskanujemy wbudowany w bucie chip NFC.  Premiera SPEEDFACTORY AM4 już 6 października w sklepie Overkill.

Oyster Holdings x adidas Originals Twinstrike ADV & Army sneaker

Adidas Yung 1 z podeszwą od Balenciagi?

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby Adidas Yung 1 z podeszwą od butów Balenciagi? Z odpowiedzią na pytanie przybywa @RetroSnickers. Specjalnie dla ciekawskich pozbawił on wartych tysiąc dolarów Balenciag podeszwy i przeszczepił ją na Yung 1! 

Nadchodzi kolejna kolaboracja BAPE x Adidas!

Popularny „camo print” zdążył już pojawić się na takich modelach Adidasa jak NMD czy Dame 4. BAPE nie zwalnia kroku i tym razem ubrał w ten wzór inny model ze stajni niemieckiego giganta. Według doniesień @py_rates oraz Yeezy Mafii 2 lutego 2019 roku dojdzie do premiery kolaboracji BAPE x Adidas Ultra Boost, w której pojawią się dwie nowe kolorystyki. @py_rates twierdzą, że Primeknit’owy upper pokryty "kamfulażem", będzie kontrastował z trzema białymi…

Cream N*E*R*D* Pharrell x adidas Originals NMD Hu

Nadchodzi kolejny świetny projekt od Pharrella Williamsa. Niemiecki gigant jeszcze nie podał daty premiery, natomiast już teraz możemy sprawdzić jak NMD Hu prezentują się nodze.

adidas Ultra Boost 2.0 Red Gradient
adidas Yeezy 350 Boost V2 “White”
 < 1 2 3 4 5 >  ostatnie »

Facebook

Buty