Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Buty zawiera Adidas zawiera Adidas Yeezy

Adidas Yeezy

     

Znaleziono 29 wyników

 1 2 3 > 
adidas Yeezy 350 Boost V2 “White”
OFICJALNE ZDJĘCIA YEEZY Boost 350 V2 “Zebra”
NOWE RUNNERY YEEZY?

Czyżby tak miały wyglądać najnowsze Yeezy? W walentynkowy wieczór Kanye West został dostrzeżony w nowym, nieznanym modelu ze stajni Adidas. Kanye, który dziś zaprezentuje kolekcję YEEZY Season 5, pierwszy raz został widziany w tym bucie na początku lutego. Sylwetka oraz design czasowo nawiązują do runnerów z lat 90’. Co ciekawe, ze zdjęć wynika, że w tym modelu nie pojawi się system BOOST.  Co sądzicie o powrocie do przeszłości?

RESELL NA PRZESTRZENI LAT - YEEZYS
Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra

Luty zapowiada się miesiącem spod znaku Yeezy. Dopiero co informowaliśmy Was o oficjalnej dacie premiery czarno-czerwonej kolorystyki, a już wiadomo kiedy do sprzedaży trafi kolejna. I to nie byle jaka. "Zebra" skradła serca sneakerheadów już w momencie kiedy została zaprezentowana kilka miesięcy temu. Primeknitowa cholewka w czarno-białe pasy robi robotę, zaś smaczku całości dodaje przełamująca czerwień napisu SPLY-350. Premierę butów zapowiedziano na sobotę 25…

Adidas Yeezy Boost 350 V2 Black

Nowe Yeezy na horyzoncie! Szykujcie pieniądze. To potwierdzone. Najnowsza wersja kolorystyczna modelu Adidas Yeezy Boost 350 V2 trafi do sprzedaży już 11 lutego. Retail to 220 dolarów, czyli analogicznie jak w przypadku poprzednich odsłon. Trzeba przyznać, że pomimo prostego designu, "Black" o numerze seryjnym CP9652 to mocna propozycja. But wyposażono w czarną primeknitową cholewkę z czerwonym napisem "SPLY-350" osadzoną na czarnym midsole'u.  Cop or drop?

Adidas Yeezy 350 V2 FlowerbomCustom
Adidas Yeezy Boost 350 V2 - White
YEEZY BOOST 350 V2 BLACK/WHITE JUŻ 17 GRUDNIA?

Według pewnych źródeł, już 17 grudnia odbędzie się premiera Yeezy Boost 350 v2 „Black/White”! Ta informacja została rozprzestrzeniona przez grupę Yeezy Mafia, kolektyw który w ostatnich miesiącach z zaskakującą dokładnością przewidywał daty premier kolejnych dropów. Teraz wystarczy czekać na potwierdzenie od samego Adidas!

Adidas x Kanye West prezentują 3 nowe sylwetki YEEZY BOOST 350 v2

Dwa miesiące temu poznaliśmy odświeżony wariant najbardziej pożądanych butów ostatnich miesięcy – YEEZY BOOST 350 V2. Tym razem Adidas Originals i Kanye West prezentują aż trzy nowe kolorystyki tego ikonicznego modelu! YEEZY BOOST 350, jeden z najbardziej pożądanych sneakersów ostatnich miesięcy, doczekał się kolejnych wersji kolorystycznych – YEEZY BOOST 350 V2 Copper, YEEZY BOOST 350 V2 Green i YEEZY BOOST 350 V2 Red. Ten kultowy model łączy charakterystyczną…

 1 2 3 > 

Facebook

Buty