Kicksy.pl on Facebook
Kicksy.pl zawiera Buty zawiera Adidas zawiera Adidas Yeezy

Adidas Yeezy

     

Znaleziono 34 wyników

 1 2 3 4 > 
adidas Yeezy Boost 350 v2 “Sesame”
adidas Yeezy Boost 350 v2 “Zebra”
adidas Yeezy Boost 350 V2 “Sesame”

5 zasad dotyczących Yeezy!

Czego możecie się spodziewać przed kupnem Adidas Yeezy? Jak nie przepłacić? Jak o nie zadbać? Jeśli masz pytania dotyczące Yeezy to powyższy materiał powinien Ci na nie odpowiedzieć!

Odnowa zniszczonych Yeezy 350 Pirate Black!
adidas Yeezy 350 Boost V2 “White”
OFICJALNE ZDJĘCIA YEEZY Boost 350 V2 “Zebra”
NOWE RUNNERY YEEZY?

Czyżby tak miały wyglądać najnowsze Yeezy? W walentynkowy wieczór Kanye West został dostrzeżony w nowym, nieznanym modelu ze stajni Adidas. Kanye, który dziś zaprezentuje kolekcję YEEZY Season 5, pierwszy raz został widziany w tym bucie na początku lutego. Sylwetka oraz design czasowo nawiązują do runnerów z lat 90’. Co ciekawe, ze zdjęć wynika, że w tym modelu nie pojawi się system BOOST.  Co sądzicie o powrocie do przeszłości?

RESELL NA PRZESTRZENI LAT - YEEZYS
Adidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra

Luty zapowiada się miesiącem spod znaku Yeezy. Dopiero co informowaliśmy Was o oficjalnej dacie premiery czarno-czerwonej kolorystyki, a już wiadomo kiedy do sprzedaży trafi kolejna. I to nie byle jaka. "Zebra" skradła serca sneakerheadów już w momencie kiedy została zaprezentowana kilka miesięcy temu. Primeknitowa cholewka w czarno-białe pasy robi robotę, zaś smaczku całości dodaje przełamująca czerwień napisu SPLY-350. Premierę butów zapowiedziano na sobotę 25…

 1 2 3 4 > 

Facebook

Buty